2020’nin En İyi Elektronik Sigara Modelleri

7 ay önce

2020’nin En İyi Elektronik Sigara Modelleri

2020 senesi her birimiz için oldukça zor geçse de elektronik sigara endüstrisi için bu durum tam tersi olmayı başarmıştır. Geçtiğimiz yıl içerisinde, e sigara piyasası hiç olmadığı kadar büyümüştür ve daha geniş kitlelere yayılmıştır. Bu durumun başlıca sebeplerinden birisi, ürün çeşitliliği oldukça artmıştır. Hem pod mod modellerde hem de e sigara ürün yelpazesi oldukça genişlemiştir. Bu sayede, kişiler kendilerine hitap eden ve damak tatlarına en uygun cihazı daha rahat seçebilmektedir.

Ayrıca, pandeminin etkisi ile birlikte kişiler hayatlarında büyük değişikliğe gitmeye karar vermiştir. Geçtiğimiz yıl boyunca, sigarayı bırakmak isteyen kişi grafiğine baktığımızda büyük bir artış dikkatimizi çekmektedir. Elektronik sigaranın tercih edilme nedenlerinden birisi de nargile kafelerin kapanmasıdır. Pandeminin bir diğer sonucu ise nargile servisi yapan restoran veya kafelerin kapanmasıdır. Nargile içicileri ise benzer tatları elektronik sigara sayesinde yakalamıştır. Bu yazımızın devamında ise 2020’nin en iyi ve en sık tercih edilen elektronik sigara ve pod mod modellerine değineceğiz.

2020’nin En İyi Elektronik Sigara Modelleri

  • Smok Nord Pod Mod

Pod mod elektronik sigara modelleri birkaç yıl önce çıkmasına rağmen oldukça ilgi görmektedir. Smok Nord Pod ise en sık tercih edilen modeller arasındadır. İçimi MTL şeklindedir. Bir başka söylemle, içim modeli olarak sigaraya en yakın his veren modele sahiptir. Smok Nord gibi elektronik sigara modelleri en iyi performansını salt likit çeşitleri ile gösterir. Birkaç çekimde dahi nikotin ihtiyacınızı keser ve uzun süre çekim yapma hissi duymazsınız.

Smok Nord hem portatif hem de elegant bir görünüşe sahiptir. Cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Smok elektronik sigara markasının güvencesiyle beraber uzun yıllar cihazınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Ayrıca, Smok Nord 2 ve Smok NordX gibi cihazın üst modelleri de çıkmıştır. Böylece watt seviyenizi dahi ayarlayabilirsiniz.

Smok Nord pod mod incelemek ve sipariş vermek için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, tüm pod mod cihaz siparişlerinizde salt likit hediye olarak gönderilmektedir.

  • Vaporesso Revenger Elektronik Sigara

Vaporesso elektronik sigara markasının en popüler olan cihazlarından birisidir. Uzun yıllar boyunca satış rekorları kırmıştır. 2020 yılında ise birçok nargile içicisi mod elektronik sigara modellerine yönelmiştir. Vaporesso Revenger ise watt ayarını yapabileceğiz güçlü e sigara modelleri arasında klasikleşmiştir. Dilerseniz watt seviyesini arttırarak güçlü çekim yapabilir ve bol buhar elde edebilirsiniz. Tıpkı nargilede olduğu gibi birçok farklı aromayı deneyebilirsiniz.

Vaporesso Revenger elektronik sigara modelini incelemek ve sipariş vermek için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz. Ek olarak Vaporesso Revenger ve diğer e sigara modellerinde e likit hediye olarak gönderilmektedir.

  • Uwell Caliburn Pod Mod

Uwell Caliburn pod mod modeller içerisindeki en büyük çıkışı yakalayan cihazlardan birisidir. Son derece hafif ve portatif olmasına rağmen oldukça başarılı elektronik sigara modelleri arasında yerini almıştır. Ergonomik yapısı sayesinde cihazınızı gün içerisinde oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle sigarayı bırakmak isteyen birçok bireyin tercihi arasına girmiştir. Güçlü MTL içim modu sayesinde birkaç çekimde dahi nikotin ihtiyacınız giderilir. Ayrıca, cihazın iki farklı çalışma prensibi vardır: dilerseniz tuş ile çalıştırabilirsiniz, dilerseniz de direkt olarak çekim yapabilirsiniz. Bu özelliği ise sigarayı anımsatır. Uwell Caliburn’u sigarada olduğu gibi sadece nefesinizle aktive edebilirsiniz.

Uwell Caliburn pod mod cihazı incelemek ve siparişinizi oluşturmak için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz.
  • Smok Stick Prince Elektronik Sigara

Eğer içim modeli olarak bol buhar çıkışlı cihazları tercih ediyorsanız Smok Stick Prince size hitap edecektir. Smok elektronik sigara markası tüm dünyada kalitesini ve dayanıklılığını kanıtlamış lider e sigara markalarından birisidir. Smok Stick Prince geniş likit haznesi ile gün boyunca sizlere yetecektir. Ayrıca, güçlü çekim özelliği sayesinde nikotin ihtiyacınızı net şekilde kesecektir.

Birbirinden farklı Smok Stick Prince e sigara modellerini incelemek ve sipariş vermek için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz.
  • Smok RPM 80 PRO Pod Mod

Smok RPM 80 Pro, rpm40 ve rpm80 modellerinin en üst modelidir. Bir pod modda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcuttur. Pod mod son derece hafif ve ergonomiktir. Likit kapasitesi oldukça geniştir. Birçok pod moddan farklı olarak ekrana sahiptir. Ekran üzerinde anlık watt değerinizi, puff sayınızı ve sürenizi takip edebileceğiniz birçok bilgi mevcut vardır. Eğer bol buhar çıkışı isterseniz watt değerini arttırabilirsiniz ya da watt değerinizi düşürerek sigaraya yakın içim elde edebilirsiniz.

Smok RPM 80 PRO pod modu daha detaylı incelemek ve sipariş oluşturmak için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, tüm elektronik sigara alışverişlerinizde likitiniz hediye olarak gönderilmektedir.
  • Juul Pod Mod Elektronik Sigara

Juul pod mod kesinlikle son yılların gözdeleri arasındadır. Elektronik sigara endüstrisine MTL içimi en etkili bir şekilde tanıtan pod moddur. Hatta kullanıcılar Juul için elektronik sigara dünyasının “Apple’ı” olarak adlandırılmaktadır. Juul kendine özgü aromaları ve içim tarzı ile birçok kullanıcının vazgeçilmezi haldedir. Sadece birkaç çekim ile nikotin ihtiyacınız kesilmektedir. Ayrıca, piyasadaki en hafif ve ergonomik pod modların başında gelmektedir. Günlük kullanıma son derece uygundur. Juul pod için dilerseniz hazır kartuşları kullanabilirsiniz ya da salt likit ile dolum yapabilirsiniz.

Juul pod mod ve kartuş seçeneklerini incelemek ve sipariş oluşturmak için Buharistan'ı tercih edebilirsiniz.