Vaporesso Luxe İncelemesi

2 yıl önce

Vaporesso Luxe İncelemesi

Vaporesso elektronik sigara dünyasının en önde gelen ve sürekli yenilikçi tasarımlarıyla kullanıcılarından tam puan alan bir firmadır. Her sene son teknolojilerle donatılmış ve sürekli güncelleştirilmiş yeni elektronik sigaralar üretmektedir. Vaporesso Luxe ise bu senenin en hit ürünleri arasına girmeyi başarmış, şık dizayna sahip bir e sigaradır. Vaporesso firmasının en son icatlarından birisi olan Vaporesso Luxe atomizeri ise SKRR tankıdır.

Vaporesso Luxe Genel Özellikleri

Vaporesso Luxe 220 Watt ayarındadır ve Omni Board 4.0 işlemcisine sahiptir. Ayrıca SKRR tanka sahiptir. Bu atomizer elektronik sigaranıza tam oturur ve alt kısmında iki afet hava kanalı bulunur. Kaliteli malzemesi ve mükemmel dizaynı ile SKRR atomizer yeni tasarımı ve kilitli kapağı ile likit sızıntılarına karşı önlem alınmıştır.

Vaporesso Luxe SKRR 28mm lik bir atomizere sahiptir. 510 bağlantıya sahiptir. Vaporesso Luxe ekranı gayet büyük ve çözünürlüğü yüksektir. Bu anlamda e sigara kullanıcıları menü ayarlarını rahatça okuyabilirler ve dilediğince değiştirebilirler. Renkli ekranı ile elektronik sigaranız çok daha şık durmaktadır.

Vaporesso Luxe Teknik Özellikleri


 

 • 47.8 x 29.5 x 146 mm boyutlarına sahiptir.

 • 2.5A akımı ile şarj edilir.

 • Yüksek ekran çözünürlüğüne sahiptir. 2” TFT renkli ekrana sahiptir.

 • 2 adet 18650 mAh pil ile çalışır.

 • Vaporesso Luxe geniş Watt aralığınasahiptir. 5W- 220W aralığında rahatlıkla çalışır.

 • Geniş direnç aralığına sahiptir. 0.003- 5 ohm direnç aralıklarında çok rahat çalışır.

 • Güncelleştirilmiş 4.2 Omni Board a sahiptir.

 • BYPASS moduna sahiptir.

 • Ateşleme hızı oldukça yüksek olan Vaporesso Luxe, likitinizi hızlıca buharlaştırarak buharı size iletir.

 • Pil kapak kısmı ise manyetiktir ve siz istemediğiniz sürece e sigaranızın pilleri çıkmz.

 • Geniş sıcaklık aralığına sahiptir: 200-600F

 • Renkli ve aynı zamanda dokunmatik ekrana sahip nadir elektronik sigaralardan birisidir.

 • Vaporesso Luxe için iki adet pil kullanmanız gerekir. Elektronik sigaranızı şarj etmek için kit içerisinden çıkan orijinal USB kabloyu kullanınız. Ancak pilleri ayrıyeten pil şarj aleti ile şarj etmenizi öneririz.

 • Vaporesso luxe istenmeyen durumlara karşın kendisini otomatik korumaya alır ve kısa devre koruması otomatik olarak aktifleştirilir.

 • Ayrıca eğer Vaporesso Luxe nüz siz farkında olmadan ateşleme tuşuna uzun süre basılmasına izin vermez. Cihaz kendisini otomatik olarak korumaya alır.

Vaporesso Luxe SKRR Atomizer Genel Özellikleri

 • SKRR atomizer likit haznesini büyüklüğü 8 ml dir. Bu anlamda bu likit kapasitesi size gün boyu fazlasıyla yetecektir.

 • 30mm çapa sahip olan SKRR atomizer ebatı ise 60 mm x 30 mm dir.

 • Eğer elektronik sigaranızın likit kapasitesini veya görünümünü değiştirmek isterseniz yedek bubble cam ı kullanabilirsiniz.

 • Manuel olarak içim şeklinizi değiştirebileceğiniz, Vaporesso Luxe SKRR atomizerin alt kısmında iki adet hava kanalı bulunur.

 • Elektronik sigaranızın atomizerine likit dolumu üstten yapılmaktadır. Ayrıca atomizerin üst kısmında likit kapağı bulunur; böylece e likit sızıntılarına karşı önlem almış olunur.

Vaporesso Luxe Menü Ayarları ve Ekran Özellikleri 

Vaporesso Luxe oldukça büyük ekrana sahiptir. E sigaranızın ekranı hem dokunmatik hem de renklidir. Ekran da birçok ayar ve elektronik sigaranız hakkında bilgiler bulunmaktadır. Vaporesso Luxe ekranınızın sol üst kısmında her iki pilinizin de şarj yüzdesini gösteren semboller bulunur. Sağ üst kısımda ise saat gösterimi vardır.

Ekranın ortasında o anda elektronik sigaranızın hangi modda olduğunu gösteren bir simge vardır. Tam ortada ise Vaporesso Luxe nüzün o anki Watt seviyesini gösterir. Vaporesso Luxe ün en alt kısmında ise Vaporesso coil inizin rezistansını, Voltajını gösteren bilgiler mevcuttur. Ayrıca elektronik sigaranızın en alt sol kısmında ise puff sayınızı ve en son puff sürenizi gösteren bir bildiri vardır.

Vaporesso Luxe Menü Ayarları

İlk olarak elektronik sigaranızı açmak için diğer e sigaralarda da olduğu gibi ateşleme tuşuna seri bir şekilde 5 kere basmanız yeterli olacaktır. Aynı şekilde ateşleme tuşuna 3 kere basmanız halinde ekranınızı kilitler veya açarsınız. Eğer Vaporesso Luxe ünüzün menüsüne girmek isterseniz, Vaporesso logosuna 3 kere hafif şekilde dokunmanız yeterli olacaktır.

Menü içerisinde dolaşmak veya e sigaranızın menü ayarlarını yapmak için dokunmatik ekranda sağ/sol veya aşağı/yukarı tıklamalısınız. Menü ayarlarınızı tamamladıktan sonra tekrar Vaporesso logosuna dokunarak çıkış yapabilirsiniz.

Vaporesso Luxe Likit Dolumu

Vaporesso Luxe SKRR tank atomizeri sayesinde e likit dolumu oldukça rahattır. Likit dolumu üst kısımdan gerçekleşmektedir. Likit dolumu yaparken dilerseniz Vaporesso Luxe nüzün drip tip ini çıkarabilirsiniz, dilerseniz de çıkarmadan başlığı saat yönünün tersinde çevirerek açıp likit kısmından dolum yapabilirsiniz.

Likit doldururken atomizerinizin ortasındaki hava borusuna sızdırmamaya özen gösteriniz. Likitinizi atomizerinze doldurduktan sonra, coilinizin emmesi için 10-15 dakika beklemeniz gerekir. Aksi taktirde yeteri kadar likit emmeyen coilin pamuğu yanar ve size yanık tadı gelir.

Bu bekleme süresini, elektronik sigaranızın her coil değişiminde tekrarlamanızda fayda vardır. Ayrıca Vaporesso coillerinin üzerinde direnç değeri ve watt aralıkları vardır. Likitinizi atomizere ilk dolumda üzerinde yazan watt ayarından daha küçük watt ile başlamanızı öneririz. Birkaç puff tan sonra Vaporesso Luxe menü ayarından Watt ayarınızı arttırabilirsiniz.

Vaporesso Luxe Elektronik Sigara Firmasının Aldığı ve Önerdiği Güvenlik Önlemleri

 • İlk olarak Vaporesso Kit içerisinde beraberinde gönderilen USB kablo dışında elektronik sigaranızı farklı şarj aletleri ile şarj etmemeye özen gösteriniz. Vaporesso Luxe için gerekli olan Amper i ancak size gönderilen USB kablo ile güvenli şekilde şarj edebilirsiniz. Bunun dışında harici şekilde satılan pil şarj aletlerini kullanmanızı öneririz. Şarj ettikten sonra e sigaranızı şarj da bırakmamaya özen gösteriniz.

 • Vaporesso Luxe elektronik sigaranızı aşırı sıcak ortamlarda veya fazla güneş gören çevrelerde tutmamaya uzun gösteriniz.

 • Vaporesso Luxe nüzü kullanmadığınız süre boyunca ekran kilidini aktifleştirin veya kapalı tutunuz; böylece şarjdan tasarruf etmiş olursunuz.

Vaporesso Luxe Coil 

Vaporesso Luxe kit içeriğinde iki adet coil gönderilir. QF strip coil Vaporesso SKRR atomizere bağlı şekilde kit içerisindedir. Vaporesso QF strip 0.15 ohm değerine sahiptir ve en iyi çalışm aralığı 65-75 Watt tır. Vaporesso Luxe kit içerisindeki bir diğer yedek coil ise Vaporesso QF Meshed coil dir. 0.2 ohm dirence sahip bu Vaporesso coil ise yine en iyi 65-75 Watt aralığında çalışır.

Vaporesso Luxe ile uyumlu olan bir diğer coil ise GT CCELL ceramic coildir. 0.5 ohm direncine sahip olan bu Vaporesso coil, yüksek dirence sahip olduğu için düşük watt larda kullanılması önerilir. GT CCELL coil en iyi kullanım watt aralığı ise 30-35 watt tır.

Vaporresso Luxe Fiyatı Nedir? Vaporesso Coil Nereden Satın Alabilirim?

İlk olarak Vaporesso Luxe almadan önce alışveriş sitenizin güvenilir olduğundan emin olunuz. Tr elektronik sigara pazarında ne yazık ki birçok e sigaranın sahtesi mevcuttur. Satın almış olduğunuz Vaporesso kit inizin orijinal kutusunda olduğundan ve jelatinin üzerinde olduğundan emin olmalısınız. Vaporesso Luxe fiyat 570,00 TL - 650,00 TL arasında değişmektedir. Sitemiz buharistannn.com dan Vaporesso Luxe, diğer Vaporesso elektronik sigaralar ve Vaporesso Coil leri %100 müşteri güvencesiyle satın alabilirsiniz.